Захтев
16/06/2026 07:56
Вец сам се обрацала у вези пустања боде на Суботици цесми и вас одговор да јд славина украдсна!!! Кад?? Ко?? Треба ли да теазимо поциниоца??? Цесма не ради од просле године и то је свакако за критику јер сама по себи има намену
Статус: РЕШЕН
Локација: Београдска 58
Месна заједница:
Тип захтева: Услуге органа Града
Одговори
24/06/2026 14:28
ГРАДСКА УПРАВА ЗА ИНФРАСТРУКТУРУ И РАЗВОЈ
Ваш захтев бр. 864-2026 од 16/06/2026 је обрађен и тренутни статус му је РЕШЕН
ГРАДСКА УПРАВА ЗА ИНФРАСТРУКТУРУ И РАЗВОЈ
Ужице
Постована,Дат је налог ЈКП Водовод да постави нову цесму