Захтев
16/06/2026 07:56
Вец сам се обрацала у вези пустања боде на Суботици цесми и вас одговор да јд славина украдсна!!! Кад?? Ко?? Треба ли да теазимо поциниоца??? Цесма не ради од просле године и то је свакако за критику јер сама по себи има намену
Статус: РЕШЕН

Локација: Београдска 58

Месна заједница:
Тип захтева: Услуге органа Града

Одговори
    24/06/2026 14:28
          ГРАДСКА УПРАВА ЗА ИНФРАСТРУКТУРУ И РАЗВОЈ Ваш захтев бр. 864-2026 од 16/06/2026 је обрађен и тренутни статус му је РЕШЕН ГРАДСКА УПРАВА ЗА ИНФРАСТРУКТУРУ И РАЗВОЈ Ужице Постована,Дат је налог ЈКП Водовод да постави нову цесму